Kontakt

Adress

Lindövägen 72

602 28 Norrköping

Östergötlands län

Ring eller maila oss vid frågor

011-101890

info@aspdahlsel.se

Jan Aspdahl

Ägare/VD


Mobil: 070-567 83 96


E-postadress: Jan.Aspdahl@aspdahlsel.se

 
 
 
 
 

Vi har bred kompetens inom elinstallationer i bostäder, fastigheter, butiker samt byggföretag. Noggrannhet är vår styrka.


Är det något ni undrar eller behöver hjälp med, fyll i formuläret så ska vi hjälpa er så fort vi kan.

Gustav Ek

Installation och service


Mobil: 070-524 28 54


E-postadress: Gustav.Ek@aspdahlsel.se

Erik Nordström

Installation och service


Mobil: 070-524 28 51


E-postadress: Erik.Nordstrom@aspdahlsel.se

Roy Eriksson

Installation och service


Mobil: 070-524 25 19


E-postadress: Roy.Eriksson@aspdahlsel.se.

Mikael Englund

Installation och service


Mobil: 079-075 24 28


E-postadress:

Mikael.Englund@aspdahlsel.se

Aspdahls Team

Leif Knutsson

Installation och service

 

Mobil: 070-840 87 27

 

E-postadress:

Leif.Knutsson@aspdahlsel.se

Erik Ullgren

Installation och service

 

Mobil: 072-8541280

 

E-postadress:

Erik.Ullgren@aspdahlsel.se

Kontakta oss